Kto sme?

Ako fungujú Dizjanofky.sk

Našim poslaním je pomôcť objaviť šikovných ľudí alebo firmy, ukázať ich prácu či produkty. Ukázať ich zákazníkom, ktorí chcú mať doma niečo výnimočné, pekné alebo jednoducho „dizajnové“. Nájdete u nás veci od umelcov, remeselníkov cez malé združenia alebo výrobné družstvá až po veľké korporátne firmy. Všetci majú ale jedno spoločné – vytvárať veci, ktoré si nájdu svojich obdivovateľov.

Ako na to?

Ako sa dostať na dizajnofky.sk 

Ozvite sa nám na mail (info@dizajnofky.sk), napíšte v krátkosti niečo o vašej činnosti a produktoch, či službe. Pridajte fotky, odkazy na web, facebook alebo instagram. Pre inšpiráciu si pozrite iné prezentácie na našej stránke. Po obdržaní podkladov sa budeme snažiť posúdiť, či Vaša práca dokáže osloviť naše publikum a ak áno, zašleme Vám informácie ako postupovať ďalej. Niekedy je potrebné doplniť texty, inokedy obrázky a niekedy zasa kontakt, či iné údaje. Všetko sa dozviete z informačného mailu.

Pridajte sa k nám bezplatne!

Teraz ponúkame prezentáciu bezplatne.

Prečo bezplatne?

Snažíme sa vytvoriť pestrý portál s neustále sa meniacou paletou výrokov a služieb.

Prezentácia vášho výrobku/služby je časovo obmedzená na 5 týždňov. Po tejto dobe je potrebné prezentovať iný produkt alebo činnosť modifikovať tak, aby sa jednalo opäť o niečo zaujímavé a dizajnovo lákavé.

Spoločne budeme pracovať na tom, aby sa naše publikum stále rozširovalo. Prezentáciou na portáli dizajnofky.sk získate aj priestor na našom Facebooku a Instagrame.

K vašej prezentácii budete mať k dispozícií aj unikátny link na vašu stránku (napr. dizajnofky.sk/moj-produkt), ktorý môžete posielať svojim známim a priateľom. Vytoríme Vám zdarma prezentáciu a vy nám pomôžete so šírením nášho portálu.

Dohoda znie dobre, čo myslíte ?